Sörf Tahtası Logo
Ana Sayfa Tab Hakkımızda Tab Başvuru Tab Oylama Tab Juriler Tab Sonuçlar Tab Sponsorlar Tab             
 
 

 
yeni-uyelik
 
Yeni Sayfa 1
 
Başvuru ve Katılım Şartları
 
Kategoriler
  
Değerlendirme Süreci
 
Değerlendirme Kriterleri
 
Organizasyon Takvimi
 
Başvuru ve Katılım Şartları
 
Başvuru yapmadan önce lütfen aşağıdaki açıklamaları dikkatli olarak okuyunuz.
  
Hangi siteler için kimler başvuruda bulunabilir?

Sörf Tahtası Internet Ödülleri, ticari ya da genel kullanım amaçlı herhangi bir web sitesinin, tasarımı, yapımı, yönetimi, işletilmesi ve pazarlanmasından sorumlu tüm organizasyon, birey, kurum ve kuruluşların başvurusuna açıktır.

Adaylık başvuruları site sahibi kurum, birey ya da yetkili ajans tarafından yapılabilecektir.

Geçmiş senelerde ödüle layık bulunmuş sitelerin adaylık başvuruları için herhangi bir kısıt bulunmamaktadır. Şifre ile giriş yapılan fakat halka açık olmayan siteler organizasyonda değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvurusu yapılan tüm siteler, başvuru ve değerlendirme süresi boyunca standart web tarayıcıları ile internette erişilebilir olmalıdır. Başvurusu yapılan sitelerin, 2023 senesi içinde belirli bir dönem yayında olmuş olması gerekmektedir. Ancak, başvuru için sitenin 2023 senesi içinde hazırlanmış olması gerekmemektedir.

Sörf Tahtası Internet Ödülleri jüri üyelerinin çalıştığı kuruma ait ya da çalıştığı kurum (reklam ajansı, interaktif ajans, web ajansı vb. ) veya kendisi tarafından hazırlanan web siteleri için Sörf Tahtası Internet Ödüllerine aday site başvurusu alınmaz; yapılan başvurular geçerli kabul edilmez.


Nasıl başvuruda bulunabilirim?

Tüm başvurular, online ortamda alınmaktadır. Adaylık başvuru yapılan sitenin, başvuru tarihinden itibaren Mayıs ayına kadar ulaşılabilir durumda olması gerekmektedir.

Kategorilere yapılan tüm başvurularda, URL alanının doğru ve eksiksiz şekilde girilmesi gerekmektedir. Başvurusu yapılan sitenin, yılın bir bölümünde kullanımda olmuş olması gerekmektedir.


Hangi kategorilerde ve kaç kategoride başvuruda bulunabilirim?

Aday site sahipleri, 53 kategori arasından, web sitelerinin değerlendirilmesi için uygun gördükleri en fazla 1 kategoride başvuruda bulunabilirler.

Herhangi bir web sitesi için en fazla 3 farklı kategoride başvuru alınacaktır,ancak başvuru sahibi, birden fazla web sitesi için başvuruda bulunabilir. Başvuru tarihleri içinde, başvuru formu eksiksiz olarak doldurulan ve başvuru ücreti ödenen tüm başvurular, değerlendirmeye alınacaktır.

Son başvuru tarihine kadar, başvurusu yapılan sitelerin başvuru kategorisi, başvuru sahibi tarafından online olarak değiştirilebilir. Ancak, ücretsiz kategorilere geçişlerde, ücret iadesi yapılmaz.

Sörf Tahtası Internet Ödülleri organizasyonu, jüri üyeleri genelinde uygun görülmesi durumunda, yapılan başvuruların kategorilerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Herhangi bir kategoride yeterli sayıda başvuru olmaması nedeniyle, jüri genelinde alınan karar ile, yapılmış olan başvurular için para iadesi yapılarak, ilgili kategori iptal edilebilir.

Kategori listesi ve detaylı açıklamaları için tıklayınız.


Son başvuru tarihi nezaman?

Sörf Tahtası Internet Ödülleri aday site başvuruları 1 Ocak - 1 Kasım 2023 tarihleri arasında alınacaktır.
 
 
 
Alt Bar
 
Bu site en iyi 32 bit, 1024 x 768 ekran çözünürlüğünde, Internet Explorer 6.0 ve üzeri ile görüntülenir.
Copyright (c) 2007-2020 Sörf Tahtası Internet Ödülleri. Her hakkı saklıdır.